Za ile pieniędzy grać w firmach bukmacherskich?

-

Zakłady bukmacherskie są na terenie Polski coraz popularniejsze. Można to zaś zaobserwować rok po roku kalendarzowym. Zastanawiasz się, jak grać, by wygrywać? Ważnym tematem jest na pewno to, jak dużo pieniędzy wydawać na kupony. Dowiedz się więcej na ten temat z poniższego poradnika bukmacherskiego.

ile wydawać na obstawianie
Za ile pieniędzy grać w firmach bukmacherskich?

Czy obstawianie jest w ogóle w naszym kraju legalne?

Sporo Polaków tak naprawdę do końca nie wie, czy typowanie jest w Polsce legalne… Na szczęście na tej właśnie płaszczyźnie nie ma się czego obawiać. To oznacza, że możesz bez przeszkód obstawiać rozmaite wydarzenia w firmach bukmacherskich. Do wyboru są zaś m.in. eventy sportowe, rozrywkowe albo polityczne. Generalnie oferta jest bogata i nie ma sensu z tym dyskutować. Dlaczego jednak gra jest w pełni legalna? Z czego to wszystko zasadniczo wynika? Watro wiedzieć, że są na naszym polskim rynku firmy bukmacherskie, które na szczęście kooperują z Ministerstwem Finansów. Aby bowiem działać zgodnie ze wszystkimi przepisami zawartymi w Ustawie Hazardowej, trzeba na początek przejść kilka kroków.

Chodzi nam np. o wypełnienie i złożenie wniosku. Jest on zaś następnie rozpatrywany. Jeśli wszystko na tej płaszczyźnie będzie w porządku, to konkretne firmy bukmacherskie otrzymują stosowne papiery. Na ich mocy mogą zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Takie dokumenty obowiązują zaś przez okres sześciu lat. Co dzieje się dalej? Procedura musi być powtórzona. To oznacza, że będzie trzeba po raz kolejny złożyć wniosek itp. Nie da się jednak ukryć, że zdecydowanie najtrudniej jest na samym początku. Jeśli dana firma bukmacherska już raz otrzymała licencję, to potem będzie jej o wiele prościej.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jeszcze wiedzieć, że w tym momencie mamy wiele podmiotów, które działają całkowicie legalnie na terenie Polski. Tylko z takimi warto zaś kooperować. Jeśli założysz zatem konto w tego typu firmie bukmacherskiej, to będziesz mógł swobodnie, zgodnie z prawem obstawiać piłkę nożną, tenis itp i pomnażać własne oszczędności.

Jakie są minimalne stawki na obstawianie zakładów?

Za ile najmniej możesz zaś obstawiać w firmach bukmacherskich? Trudno jest nam jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na szczęście stawki nie są szczególnie wygórowane. Dzięki temu nawet osoby początkujące poradzą sobie z tym właśnie aspektem. Niekiedy możesz grać już od 1 PLN. W innych firmach bukmacherskich minimalna stawka jest tylko dwa razy większa. Generalnie każda osoba znajdzie coś dla siebie na tym polu. Warto, jeszcze przed dokonaniem rejestracji, sprawdzić, gdzie obowiązują relatywnie niewielkie stawki. Szczególnie jeśli na początku nie masz zamiaru grać za większe pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niskie stawki mają też znaczenie pod kątem np. progresji na remisy. Jeśli chcesz grać minimum kilka poziomów, to warto rozpocząć typowanie od jak najmniejszych stawek. Po to, by w razie czego nie zabrakło Ci budżetu na wyższych poziomach. Dobra wiadomość jest taka, że najlepsze firmy bukmacherskie idą na rękę osobom, które nie zamierzają grać za dużo pieniędzy.

Ile pieniędzy przeznaczyć na pierwszy depozyt?

Nie wiesz, jak dużo zainwestować w firmy bukmacherskie? W tym aspekcie trzeba pamiętać o kilku faktach. Warto grać tylko za tyle, ile ewentualnie możesz stracić. Nie przeznaczaj zatem na grę w firmach bukmacherskich zbyt dużych sum. Do niczego dobrego to Cię bowiem nie zaprowadzi. Jak zatem masz odłożone pieniądze np. na czynsz za mieszkanie, to absolutnie ta gotówka nie powinna być ruszana. Wpłacaj tylko tyle, ile możesz przegrać bez większego żalu. Warto bowiem zakładać najgorsze scenariusze.

bonus poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Są jeszcze osoby, które podchodzą bardzo optymistycznie do tego wszystkiego. Uważają, że wpłacą, pomnożą pieniądze i wypłacą. A często okazuje się, że kupony nie idą po naszej myśli. Szczególnie osoby początkujące powinny na to uważać. Na zakładach bukmacherskich można oczywiście zarabiać. Wcale nie jest to jednak takie proste, jak niektórym wydaje się na samym początku. Warto zatem ostrożnie podejść do tego zagadnienia.

Za ile grać na co dzień w zakładach bukmacherskich?

Wpłaciłeś do firmy bukmacherskiej dokładnie 200 PLN? Tyle możesz w razie czego przegrać bez żalu? To dobra postawa. Jeśli bowiem kupony nie będą wchodzić, to nie będzie to miało negatywnego wpływu na Twoje codzienne życie. Tego aspektu warto się zaś trzymać. Za ile natomiast obstawiać pojedyncze kupony? Jest pewna zasada, która obowiązuje w świecie bukmacherskim. Rekomenduje się, by typować maksymalnie za 2% posiadanego w tym momencie kapitału. Jeśli zatem aktualnie masz na koncie np. 100 PLN, to powinieneś obstawiać kupony za 2 PLN. Tak właśnie grają zawodowcy.

Oczywiście, oni mają więcej zgromadzonego kapitału. To przekłada się na wyższe stawki. Nie można jednak przesadzać w tym temacie. Jeśli bowiem nie masz zbyt dużo na koncie, to Twoje stawki analogicznie nie mogą być zbyt wysokie. Dzięki temu jesteś w stanie bardzo mocno zminimalizować ryzyko. A jest to jeden z najważniejszych aspektów dla każdej osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z bukmacherką. Warto zatem trzymać się tej zasady.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img