Wybór najlepszego bukmachera – Poradnik typera

-

W Polsce funkcjonuje obecnie kilkanaście legalnych firm bukmacherskich. Jeszcze kilka lat temu sytuacja ba rynku bukmacherskim nie była wcale tak dobra. Wszystko było oczywiście spowodowane nowelizacją ustawy antyhazardowej, która nałożyła na firmy bukmacherskie mnóstwo rygorystycznych obowiązków i obostrzeń. Od pewnego czasu firmy bukmacherskie działają jednak coraz sprawniej. Inwestują w rozwój mobilnych stron z ofertą, tworzą aplikacje mobilne oraz proponują swoim graczom całą masę niezwykle atrakcyjnych promocji. Wielu początkujących graczy może mieć jednak spory problem ze znalezieniem dobrego bukmachera, który w pełni wpisze się w ich potrzeby oraz oczekiwania. Czym należy kierować się przy wybieraniu firmy bukmacherskiej? Przeczytaj nasz artykuł, a z wyborem bukmachera z pewnością nie będziesz mieć żadnego problemu!  

jak wybrać najlepszego bukmachera
Jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

Strona internetowa – którzy bukmacherzy mają najlepszą stronę główną?

Zdecydowana większość graczy już po kilkunastu sekundach od uruchomienia witryny danego bukmachera wydaje opinię na jego temat. W przypadku, gdy strona internetowa danej firmy bukmacherskiej im się nie spodoba ze względu na zbyt dużą liczbę treści, brak czytelności itd., szanse na to, iż zdecydują się na utworzenie tam swojego konta bukmacherskiego, są naprawdę małe. Którzy bukmacherzy mają profesjonalne strony internetowe? W rankingu bukmacherów online mamy wiele stron, które są popularni wśród zawodowych typerów. Na plus wyróżniają się portale firm takich jak STS, LV BET, Fortuna, PZbuk, Totalbet czy Forbet. 

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wszyscy potencjalni użytkownicy na stronie legalnych bukmacherów najczęściej poszukują informacji odnośnie dostępnych u danego bukmachera rynków oraz wydarzeń cieszących się największą popularnością. Wiele firm bukmacherskich, u których można obstawiać zakłady te informacje dodatkowo wyróżnia, aby gracze znajdowali je bez żadnego problemu. Jeśli jakiś bukmacher tego nie robi, to jest to duży minus. Na ocenę danego portalu wpływa także jego oprawa graficzna. Witryna internetowa bukmachera musi być czytelna oraz przystępna. 

Dokonywanie depozytów  

Jak rozpoznać dobrą firmę bukmacherską? Wyróżnikiem profesjonalnej firmy bukmacherskiej jest z pewnością elastyczność w zakresie dokonywania depozytów. Im dokonywanie depozytów jest łatwiejsze, tym lepiej. W chwili obecnej bukmacherzy w Polsce pod względem dokonywania depozytów radzą sobie naprawdę dobrze. Większość bukmacherów oferuje swoim klientom e-portfele, jednak w porównaniu z bukmacherami zza granicy mają jeszcze wiele do zrobienia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepsze opcje w zakresie dokonywania depozytów mają takie firmy bukmacherskie jak Totolotek, Fortuna, STS, Totalbet oraz STS. Możemy tam dokonywać płatności przy użyciu portfeli elektronicznych takich jak Neteller, Skrill, Dotpay, PayU, płatności elektronicznych, BLIK-a bądź przelewu. 

Proces rejestracyjny 

Formularz rejestracyjny to jedna z barier powodujących, że tak wiele internautów rezygnuje z zakładania konta u legalnych firm bukmacherskich. Ten fakt sprawia, że legalne firmy bukmacherskie mają aktualnie niewielki udział w rynku hazardowym w Polsce. Wśród najczęstszych przyczyn rezygnacji z założenia konta gracze wymieniają zbyt skomplikowany formularz, regulamin strony bądź zbyt wiele szczegółowych wymagań. W Polsce wszystkie legalne firmy bukmacherskie wymagają od swoich graczy przesłania skanu dowodu osobistego oraz podania numeru rachunku bankowego. Dla wielu osób jest to tak duża przeszkoda, że rezygnują z utworzenia konta.

Niektórzy bukmacherzy w odpowiedzi na oczekiwania graczy umożliwiają funkcję tzw. szybkiej rejestracji. Polega ona na tym, że w trakcie zakładania konta nie przesyłamy skanu dowodu ani nie podajemy numeru rachunku bankowego. Te informacje podaje się wówczas dopiero przy wypłacaniu pierwszych zarobionych pieniędzy. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img