Typowanie piłki nożnej – jak obstawiać skutecznie?

-

Piłka nożna to w naszym kraju zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina sportu. Wynika to poniekąd z historii, a po części również z tego, że to o niej zawsze mówiło się najwięcej. Niezależnie od przyczyn faktem jest, że jest ona najczęstszym wyborem nie tylko kibiców, ale i obstawiających. Ci swoje typy bukmacherskie obstawiają nie tylko w obrębie polskiej Ekstraklasy, ale i wielu lig zagranicznych. Jak mogą to robić, by zyskać na tym najwięcej? Jak mogą dojść do skuteczności w tym właśnie obstawianiu? Kilka słów na ten temat – w naszym poradniku.

jak dobrze typować piłkę nożną
Typowanie piłki nożnej – jak obstawiać skutecznie?

Porady związane ze skutecznym obstawianiem piłki nożnej

Choć wielu osobom wydaje się, że typy na piłkę nożną można obstawiać w łatwy sposób, rzeczywistość jest odmienna – zwłaszcza jeśli w obstawianiu tym chce się zachować pewien poziom skuteczności (a zatem po prostu wygrywać). Aby tak było, należy się do niego odpowiednio przygotować. W ten sposób będzie się miało pewność, że zmaksymalizuje się swoje szanse na odniesienie sukcesu. Jak jednak to zrobić, żeby wszystko poszło po myśli? Kilka naszych wskazówek prezentujemy poniżej.

  • Wybierzmy właściwego bukmachera – najlepsi bukmacherzy to tacy, którzy pozwolą nam na obstawianie piłki nożnej, oraz dokładnie tego, co chcemy, a przy okazji umożliwią nam sięganie po najatrakcyjniejsze kursy bukmacherskie. To też tacy, którzy w różny sposób ułatwiając typowanie, na przykład oferując darmowe transmisje meczów.
  • Oglądajmy spotkania sportowe – oglądanie tego, co się typuje to podstawa wyciągania odpowiednich wniosków i uczenia się na własnych błędach. Nie należy się spodziewać, że od razu będzie się skutecznym w obstawianiu. Wymaga to sporo czasu i jak najlepszego przygotowania. Dlatego też warto w tym wszystkim być cierpliwym, a przede wszystkim po prostu interesować się tym, co zamierzamy typować.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Przeglądajmy statystyki – choć te nie zawsze są wyznacznikiem potęgi konkretnej drużyny, są w stanie powiedzieć bardzo wiele na temat jej dotychczasowych gier, mocnych i słabych punktów oraz tego, jaka jest jej taktyka. Często mówią też nieco na temat tego, jak wcześniej radziła sobie z przeciwnikiem z meczu, który zamierza się obstawiać. Firmy bukmacherskie same w sobie dają dostęp do statystyk. FortunaSTSeWinner – u nich wszystkich można je znaleźć w otoczeniu konkretnego spotkania. Dzięki temu nie trzeba ich szukać w obrębie serwisów zewnętrznych.
  • Analizujmy wszystko to, co się da – jeżeli chcemy opracować sprawdzone i prawdopodobne do przyniesienia sukcesu typy bukmacherskie, musimy dojść do tego, kto będzie faworytem w każdym ze spotkań. To z kolei umożliwia dogłębna analiza. Musi ona brać pod uwagę wszystko, co będzie miało jakikolwiek wpływ na przebieg spotkania, w które się celuje. Poświęćmy temu czas, a na pewno nam się to opłaci.
bonus poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem
  • Typujmy przedmeczowo – tylko wtedy mamy czas na odpowiednio dogłębną analizę. Typowanie na żywo to gratka dla osób posiadających już swoje doświadczenie.

Czy warto obstawiać wszystko, czym się interesuje?

Piłka nożna jest jedną z najbardziej różnorodnych dyscyplin w świecie bukmacherskim. Najlepsi bukmacherzy pozwalają na typowanie nawet kilkudziesięciu różnych lig. Hiszpańska, polska, niemiecka, włoska, holenderska, angielska – tych, które bardzo często przykuwają uwagę jest dużo i wiele osób decyduje się na zakłady bukmacherskie w obrębie wielu z nich. Czy jest to jednak rozsądne? Otóż nie, a na pewno nie na początku własnej przygody z obstawianiem. Mimo że bukmacherzy online zawsze zachęcają do typowania jak najwięcej i jak najczęściej, znacznie rozsądniejszą opcją jest skupienie się na konkretnych rozgrywkach i zdobycie pełnej wiedzy, która pozwoli uczynić własne typy bukmacherskie bardziej prawdopodobnymi i trafnymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście, są osoby, które doskonale radzą sobie w obstawianiu kilku różnych lig. Można to robić, ale dopiero po jakimś czasie. W końcu bowiem nabywa się wiedzę odpowiednią do cotygodniowego obstawiania, konieczną do aktualizowania, ale z wszystkimi niezbędnymi podstawami. To wtedy można pokusić się o poszerzenie spektrum własnych zakładów. Wtedy, ale najlepiej nie wcześniej.

Typy bukmacherskie na piłkę nożną – skąd je brać?

Jednym z rozsądniejszych kroków w drodze ku typowaniu piłki nożnej jest sięganie po typy na piłkę nożną z zewnątrz. Ważne jest w tym przede wszystkim to, by pochodziły one z wiarygodnego źródła i po prostu były wartościowe. Tylko wtedy będzie można je wykorzystać na własną korzyść. Doskonałym ich źródłem są studia przed- i pomeczowe. To w ich obrębie wypowiadają się eksperci, których wiedzę ciężko jest zakwestionować. Nie oznacza to jednak, że tylko na nich możemy się posiłkować. Kolejnym świetnym źródłem typów są specjalistyczne serwisy bukmacherskie (takie jak chociażby nas). Ważne jest, aby działały odpowiednio długo, a ich typy były popierane jak najdogłębniejszą analizą. Tylko wtedy będzie coś można wyciągnąć dla siebie.

Warto wiedzieć: typy bukmacherskie nie powstają po to, aby bezmyślnie je kopiować (chyba że skupiają się wyłącznie na wskazaniu faworyta, bez tłumaczenia). Można jednak traktować je jako dodatkowy materiał analityczny.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

spot_img