Typowanie meczy piłkarskich u legalnych bukmacherów. Od czego zacząć?

-

Piłka nożna cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego, że każdy legalny bukmacher w Polsce robi wszystko, by nowi i stali użytkownicy mieli dostęp do szerokiej oferty zakładów przedmeczowych i live. Na świecie istnieje mnóstwo ciekawych i mniej atrakcyjnych dla widza sportów zespołowych i indywidualnych, jednak jeszcze przez długi okres 22 zawodników na boisku będzie przyciągać największą oglądalność. Wpływ na to mają również ogromne pieniądze, liczba rozgrywek i turniejów oraz kontrakty reklamowe. Mecze piłki nożnej odbywają się niemal 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu niezależnie od pory roku. Każde państwo na naszym kontynencie posiada przynajmniej podstawową klasę rozgrywkową, a liczba fanów sięga już ponad 4 miliardów i bez wątpienia będzie rosła ze względu na postęp technologiczny i ogólnodostępny Internet.

Z tego powodu coraz więcej osób próbuje swoich sił, a obstawianie wyników sportowych to dla niektórych codzienność. Bukmacherka przede wszystkim powinna być rodzajem zabawy, dzięki której od czasu do czasu można zarobić dodatkowe pieniądze i powiększyć swój domowy budżet. Wszystko oczywiście zależy od naszej wiedzy sportowej i nie łudźmy się także od wyjątkowego szczęścia. W tym artykule przedstawimy kilka rad dotyczących typowania meczów piłkarskich u legalnych bukmacherów. Temat jest przede wszystkim poświęcony początkującym graczom, którzy nie za bardzo wiedzą, na czym się skupić i jak wystrzegać się błędów.

JAK OBSTAWIAĆ MECZE PIŁKARSKIE U LEGALNYCH BUKMACHERÓW?

W Polsce mamy dostępnych ponad 15 firm bukmacherskich, które świadczą usługi z zakresu zakładów sportowych. Piłka nożna to numer jeden, a typowanie jest możliwe po założeniu konta i posiadaniu 18 lat. Jakie są podstawowe rady na początku naszej przygody z bukmacherka i obstawianiem tej popularnej dyscypliny?

– Znajdź legalnego bukmachera. Na początek musimy znaleźć sprawdzony serwis bukmacherski, który posiada aktualną licencję Ministerstwa Finansów. W Polsce możemy obstawiać tylko w legalnych źródłach, dlatego bardzo przydatną stroną jest https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/

Strona ta uwzględnia wszystkich bukmacherów, którzy posiadają aktualną licencję wraz ze szczegółowymi danymi. Warto również wyszukiwać aktualny ranking firm bukmacherskich.

– Szukaj atrakcyjnych bonusów – Każdy legalny bukmacher kusi nowe osoby licznymi promocjami i bonusami powitalnymi. Najczęściej spotykane promocje to bonus od pierwszego depozytu, zakłady bez ryzyka, bonus bez depozytu (freebet), gra bez podatku, dodatkowa wygrana w kuponach AKO. Jeśli nie dysponujemy dużym kapitałem, to najlepszym wyborem będzie wysoki zakład bez depozytu oraz cashback, który gwarantuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wszystkie firmy bukmacherskie wraz z opisem bonusów znajdziecie na naszej oficjalnej stronie Zawód Typer. Wykorzystuj promocje związane z piłką nożną. Firmy bukmacherskie często dodają nowe bonusy np. na Mistrzostwa Europy, Ligę Mistrzów itp.

– Porównuj kursy – Przed zarejestrowaniem konta warto porównać kursy na interesujące nasz ligi lub rozgrywki piłkarskie. Przed meczami warto sprawdzić wszystkich bukmacherów, a nawet sporządzić sobie listę kursów i uśrednić je. Lepsze kursy to zawsze większa końcowa wygrana.

– Przy pierwszej wpłacie środków ustal sobie ile % z twojego budżetu będziesz wykorzystywał na każdy kupon. Najlepsi typerzy na świecie najczęściej stawkują 1-2% kapitału, ponieważ jest to najlepsza metoda na zmniejszenie ryzyka bankructwa. Jest to również ważny aspekt dla graczy, którzy nie posiadają dużej wiedzy na temat piłki nożnej. Jeśli nie posiadamy znacznych środków na grę, to możemy adekwatnie zwiększyć nasze stawki, jednak miejmy na uwadze, że jest to ryzykowne posunięcie, którego nie popieramy.

– Bądź ekspertem w jednej lub maksymalnie kilku ligach. Najlepsi typerzy potrafią zarabiać pieniądze, mając dużą wiedzę na temat danej ligi. Jeśli będziemy obstawiać mecze, o których nie mamy zielonego pojęcia, to czeka nas szybkie wyzerowanie konta.

– Nie dodawaj dużej ilości zdarzeń na kupon. Największy błąd graczy to typowanie spotkań na tzw. Podbicie kursu. Lepiej przeanalizować maksymalnie 2-3 typy. Im więcej zdarzeń tym większa szansa, że nasz kupon będzie nietrafiony.

– Omijaj „pewniaczki” i niskie kursy. Ciągłe granie faworytów nie przynosi zysków. Piłka nożna to bardzo nieprzewidywalny sport, w którym faworyci często zawodzą.

– Szukaj value betów – Value bet to nic innego jak opłacalny zakład. Jeśli w naszym odczuciu kurs wystawiony przez bukmachera na dany mecz jest niedoszacowany lub przeszacowany, to można mówić o value becie. W dłuższej perspektywie, jeśli nauczymy się wynajdować w ofercie takie zakłady, to przyniosą nam one spore zyski.

– Pozyskuj informacje, gdzie tylko się da – Każda dyscyplina sportowa wymaga sporej wiedzy, którą gracze zdobywają głównie w Internecie. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo stron ze statystykami, newsami i informacjami, które mogą się przydać podczas analizy.

– Odstaw emocje – Obstawianie nie może wpływać na nasze emocje. Nie typujmy „sercem”, a rozumem i wiedzą.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img