Obstawianie w punktach stacjonarnych – czy ma to sens?

-

Jest coraz więcej osób, które posiadają internetowe konta bukmacherskie. Cały czas jednak nie brakuje ludzi, którzy preferują obstawianie zakładów w punktach stacjonarnych. Dlaczego tak się dzieje? Czy taka opcja ma jakieś plusy?

obstawianie w punktach bukmacherskich
Obstawianie w punktach stacjonarnych – czy ma to sens?

Jakie firmy bukmacherskie warto wybrać?

Zastanawiasz się nad tym właśnie aspektem? Obecnie jest tylko kilka podmiotów, które działają na szeroką skalę. Jeśli się na nie zdecydujesz, to będziesz mógł obstawiać na wiele sposobów. Np. właśnie stacjonarnie. Nie da się ukryć, że ostatnio coraz więcej podmiotów rezygnuje z oferowania tego wariantu. Dlaczego tak się dzieje? Tego typu punkty nie są do końca rentowne. W końcu coraz więcej osób obstawia drogą internetową. Z tego względu włodarze podmiotów bukmacherskich wolą skupiać się na działalności w sieci.

Na szczęście są cały czas podmioty, które oferują obstawianie w punktach stacjonarnych. Jakie firmy wybierać? Przede wszystkim legalne. Decyduj się zatem na takie opcje, które działają zgodnie z polskim prawem. Warto te informacje dokładnie posprawdzać. Z punktami stacjonarnymi jest jednak łatwiej niż z podmiotami internetowymi. W końcu jeśli jakaś placówka działa i jest aktywna, to jest ona legalna. W innym razie jej obecność na rynku nie byłaby możliwa. Dla pewności możesz jednak sprawdzić te właśnie kwestie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie podmioty są obecnie zdecydowanie najczęściej wybierane? To m.in. STS. Warto dodać, że ta firma bukmacherska ma aktualnie najwięcej lokali stacjonarnych na terenie naszego kraju i z tego co nam wiadomo to powstają nowe w mniejszych miastach, gdzie takich punktów niestety brakuje. Co więcej, rejestracja w punkcie STS także jest możliwa. Nie ma żadnych przeszkód, by obstawiać stacjonarnie również w Fortunie. W końcu jest to doświadczony, legalny podmiot, który zapewnia usługi naprawdę na wysokim poziomie. Jakie inne firmy są godne polecenia? W dalszej kolejności warto wspomnieć o takich podmiotach, jak Superbet, LV BET, czy ForBET itd.

Plusy typowania w lokalach naziemnych

Szukasz powodów, dla których warto zdecydować się na typowanie przez sieć? Takich jest co najmniej kilka. Na pewno ta opcja jest przede wszystkim rekomendowana ludziom, którzy mieszkają stosunkowo niedaleko punktów stacjonarnych. Wówczas nie trzeba będzie tracić zbyt wiele czasu na dojazdy itd. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko własny czas, ale także pieniądze. To niezły wariant dla osób, które nie chcą rejestrować się, ponieważ obawiają się o utratę anonimowości. Od razu trzeba jednak zaznaczyć, że bukmacherzy online działają bardzo prężnie na tej płaszczyźnie. Dokładają wszelkich starań, by przechowywać dane szczelnie i bezpiecznie. Są jednak osoby, które wolą typować w punktach stacjonarnych, aby czuć się w 100% anonimowo.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Dlaczego jeszcze ludzie tak chętnie decydują się na ten wariant? Typowanie przez sieć to szansa, by na żywo spotkać się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. W ten sposób masz okazję wymienić się spostrzeżeniami na rozmaite tematy. I to nie zawsze koniecznie związane ze sportem, czy zakładami bukmacherskimi. Warto zaznaczyć, że są też osoby, które czują się pewniej mając kupon we własnych rękach.

Minusy obstawiania w punktach stacjonarnych…

Warto przedstawić też drugą stronę tego medalu. A okazuje się, że mimo wszystko jest więcej minusów typowania stacjonarnego. M.in. nie każdy mieszka stosunkowo blisko takich właśnie lokali. Przez to zaś człowiek traci sporo czasu oraz pieniędzy. Sam proces analizowania oferty nie zawsze jest komfortowy. W końcu chodzi o to, że czasami jest dość głośno. A to oczywiście nie sprzyja temu, by precyzyjnie analizować konkretne wydarzenia sportowe, rozrywkowe, czy polityczne. Co jeszcze jest ważne? W STS możesz typować nie tylko przy pomocy oferty papierowej, ale także nowoczesnych urządzeń, a o aplikacji mobilnej nawet nie wspominając. Dzięki temu masz dostęp do zakładów podstawowych oraz dodatkowych.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

W lokalach naziemnych innych firm tak dobrze nie ma. Jest np. jedynie oferta papierowa. A na niej nie zawsze są wszystkie dostępne zakłady. Poza tym proces obstawiania live nie zawsze jest wygodny. A tutaj liczy się dosłownie każda sekunda co pokazują typerzy na forum Betonline. Czasami trzeba stać w kolejce, a przez to dobre kursy mogą spaść lub zostać całkowicie wycofane z oferty.

superbet obstawianie online
Zakłady bukmacherskie Superbet – Bonus z kodem: BETONLINE

Coraz więcej osób decyduje się na obstawianie zakładów przez internet

Jest to bardzo łatwe do dostrzeżenia. Dlatego też coraz więcej firm bukmacherskich zamyka własne punkty stacjonarne. Całkiem niedawno zrobił to np. Totolotek. Kiedyś punkty stacjonarne tego bukmachera były rozsiane po całej Polsce. A dzisiaj nie ma ich… nigdzie. Warto podkreślić, że obstawianie przez internet ma natomiast sporo plusów. M.in. możesz to robić prosto z własnego domu lub mieszkania, przez 24 godziny. A jak ktoś lubi typować sporty amerykańskie w trybie live, to ta sprawa ma dla niego spore znaczenie.

Dodatkowo nie trzeba czekać w żadnych kolejkach. Co jeszcze się tutaj liczy? Możliwość obstawiania po najwyższych możliwych kursach. Możesz bowiem błyskawicznie przejść z jednego buka na stronę drugiego, by w razie wygranej zgarnąć nieco więcej pieniędzy. Pamiętaj, że na rynku jest spora konkurencja. A dzięki temu możesz zainkasować hojne bonusy powitalne na start od bukmacherów, którzy dbają o swoich graczy.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img