Obstawianie piłki nożnej – 5 praktycznych wskazówek

-

Jeśli miałoby się wskazać sport, który w Polsce cieszy się największym zainteresowaniem z pewnością pomyślałoby się o piłce nożnej. Rzeczywiście, to na jej oglądanie i uprawianie decyduje się zdecydowanie największy odsetek zainteresowanych sportem ludzi. Ma to swoje odbicie również w świecie bukmacherskim. Najlepsi bukmacherzy już od dawna zdają sobie sprawę z jej potęgi i to wokół niej budują swoją własną ofertę, zachęcając tym samym obstawiających do podejmowania ryzyka w jej obrębie. Jeżeli i my jesteśmy zainteresowani jej obstawianiem, z pewnością chcemy odnosić w tym sukcesy. Nie obędzie się tutaj bez odpowiedniego przygotowania się do tego i pozyskania informacji na temat tego, jak zdobyć w tym skuteczność. O tym wszystkim powiemy w dzisiejszym poradniku, prezentując pięć praktycznych wskazówek na temat obstawiania futbolu.

jak obstawiać mecze
Obstawianie piłki nożnej – 5 praktycznych wskazówek

1. Dokładna analiza to podstawa w obstawianiu piłki nożnej

Analiza powinna stać u podstaw tego, jak obstawia się własne typy bukmacherskie. To jej dokładne wykonanie zapewnia im skuteczność i gwarantuje zadowalające efekty. Jaka powinna być analiza? Jak najbardziej dogłębna, szczegółowa i skrupulatna. W jej przypadku nie można chodzić na kompromisy. Trzeba zwrócić uwagę na wszystko, co może mieć wpływ na ostateczny przebieg konkretnego spotkania sportowego. Mowa tutaj między innymi o:

  • aktualnej sytuacji w lidze czy tabeli – warto skorelować ją z obecną fazą sezonu. Pozwoli to określić dążenia kolejnych drużyn, ich aspiracje i plany, ale też aktualną formę oraz szanse na sukces;
  • formy drużyn – tę można wyczytać chociażby z ich passy, a zatem wszystkich ostatnich spotkań. One też potrafią podpowiedzieć co-nieco na temat morale zespołów, a zatem tego, czy będą odpowiednio zmotywowane do odniesienia sukcesu;
  • skuteczności w ataku i obronie – sumaryczna liczba bramek zdobytych w sezonie pozwoli zwrócić uwagę na skuteczność konkretnego zespołu. Znaczenie ma tutaj też rozkład tych bramek i to, czy większość z nich strzela topowy napastnik czy nie. Ilość straconych bramek wskazuje z kolei na skuteczność gry defensywnej danej drużyny;
  • mocnych i słabych stron, które pozwolą ogólnie powiedzieć, w czym dana drużyna jest dobra, a w czym nie do końca.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Niezbędnym elementem każdej analizy jest oczywiście porównanie dwóch zespołów, które wezmą udział w danym meczu.

Ważne: najlepsi bukmacherzy bardzo ułatwiają przeprowadzanie analizy poprzez zawieranie na swoich stronach ofertowych rozbudowanych statystyk związanych z każdym spotkaniem sportowym. W znacznym stopniu ułatwiają one ocenę wszystkich elementów, które mają znaczenie przy analizowaniu.

2. Nic nie zastąpi oglądania meczów piłkarskich – róbmy to

W dzisiejszych czasach podstawą obstawiania piłki nożnej jest rzeczywiste zainteresowanie nią. Najlepsi bukmacherzy starają się pomóc w tym, oferując darmowe transmisje meczów w obrębie swoich własnych serwisów internetowych – czy to na ekranie komputera czy aplikacji mobilnej. Warto je oglądać, gdyż nic nie jest w stanie zastąpić informacji płynących właśnie z właściwej gry. To ona mówi najwięcej o formie zawodników, ich nastawieniu czy zaangażowaniu. Dodatkowo warto też pamiętać o komentarzu ekspertów, jakim transmisje są przyozdabiane. On również jest cennym źródłem informacji, pozwalającym uczynić własne typy bukmacherskie jeszcze bardziej przemyślanymi.

3. Typy z zewnątrz również mogą być pomocne – zwracajmy na nie uwagę

W polskim Internecie istnieje wiele serwisów, które publikują własne typy na dziś. Warto zwracać uwagę na takie, które popierają je stosowną analizą i dbają o swoją rzetelność. Nie tylko one są jednak źródłem typów. Świetnym są także studia przedmeczowe, w których wypowiadają się eksperci. Choć nie są one nastawione na aspekt bukmacherski, da się z nich wyciągnąć wiedzę pozwalającą wykorzystać je właśnie w ten sposób. Również Polscy bukmacherzy potrafią być pomocą – wysokie kursy to u nich oznaka drużyny, której nie faworyzują. Niskie zaś – wręcz przeciwnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

4. Odpowiedni bukmacher pomoże nam w analizie i nie tylko – wybierzmy tego właściwego

W Polsce działają legalni bukmacherzy, którzy ułatwiają bycie dobrym w zakładach. Ci najlepsi wyposażają nas w możliwość śledzenia mnóstwa statystyk dotyczących konkretnych meczów – nieocenioną przy analizowaniu. Jeszcze lepsi z kolei pozwalają oglądać darmowe transmisje meczów, co również stanowi świetną bazę pod analizę. Nie wspominając już o różnicach w kursach, które pozwalają zyskać na zakładach jeszcze więcej. Wybór bukmachera nie jest wiążący (zawsze można go zmienić) – jest jednak jedną z podstaw.

5. Nie obstawiajmy wszystkiego – skupmy się na jednych rozgrywkach

Błędem osób obstawiających jest stawianie na wszystko, na co tylko da się postawić. Prawda, polscy bukmacherzy dają taką możliwość – nie znaczy to jednak, że trzeba z niej skorzystać. Wręcz przeciwnie, obstawianie tylko jednej ligi i skupienie się na niej pozwoli stać się najlepszym w tworzeniu skutecznych typów. Później z kolei można dorzucać kolejne rozgrywki, jeśli już nabędzie się perfekcję w tych podstawowych.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img