Najważniejsze wskazówki dla początkujących typerów

-

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, by od początku nie dokładać do interesu? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Interesują Cię takie wskazówki, ponieważ jesteś początkującym typerem i chciałbyś na bukmacherce zarabiać pieniądze? Jeśli tak, to dokładnie przeczytaj ten poradnik.

poradnik dla początkujących typerów
Wskazówki jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Warto zgromadzić odpowiedni kapitał na zakłady bukmacherskie

Bez wątpienia każdy początkujący gracz zakładów bukmacherskich musi się nad tym zastanowić. Jaka powinna to być zatem suma? Na pewno nie może być zbyt wielka. Są osoby, które mogą sobie na to pozwolić… Jeśli jednak jesteś początkującym, to bądź ostrożny. Dlaczego? Na samym starcie ludzie przeważnie przegrywają. Nie jest to wyłącznie nasza opinia. Tak po prostu pokazują statystyki. Dobrze jest zatem zgromadzić na sam początek odpowiednio dużo wiedzy teoretycznej. Przydaje się też systematycznie zdobywane doświadczenie. Potem, z czasem, będziesz mógł grać za nieco wyższe sumy.

Pamiętaj, aby nie przeznaczać np. całej czy połowy wypłaty na grę w zakładach bukmacherskich. To powinna być taka kwota, która może być przez Ciebie ewentualnie przegrana. Ta ilość pieniędzy nie powinna być dla Ciebie w żaden sposób odczuwalna. Nie można zatem wydawać na kupony bukmacherskie pieniędzy, które są przeznaczone np. na zapłatę czynszu, prądu, gazu, czesnego w szkole dziecka itp. Nie traktuj tego jako inwestycji. Może okazać się, że przegrasz i wtedy będziesz miał poważny problem.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Z drugiej strony ta kwota na zakłady bukmacherskie nie może być też zbyt niska. Jeśli interesują Cię docelowo stosunkowo duże wygrane (rzędu kilku tysięcy), to nie możesz mieć kapitału wynoszącego np. tylko 10 lub 15 PLN. Naszym zdaniem dobrze jest posiadać na swoim koncie, co najmniej, 200 PLN – na samym początku. Potem warto skorzystać z odpowiedniego bonusu powitalnego. Tak, aby ten pierwszy depozyt został minimum podwojony. Mając na swoim koncie około 400 PLN można już naprawdę fajnie sobie pograć i wygrać stosunkowo dużo pieniędzy. Tak, jak już jednak pisaliśmy ta kwota przede wszystkim musi być zależna od tego, ile pieniędzy możesz spokojnie wydać bez obaw o utratę tej kwoty gotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli zatem możesz przeznaczyć na grę 15 PLN, to tak zrób. Pamiętaj jednak o tym, aby Twoje cele dotyczące ewentualnych wygranych były możliwe do osiągnięcia. Postaraj się zatem z tej kwoty zrobić mniej więcej 100 PLN i zleć wypłatę. Błędem jest dążenie np. do osiągnięcia 1000 PLN lub więcej. Przy takim niskim depozycie początkowym jest to bowiem bardzo trudne. Nie wolno się zatem porywać z przysłowiową motyką na słońce.

Dobry bukmacher na początek to podstawa

Ważnym czynnikiem, a dużo osób o tym niestety zapomina, jest wybór dobrego bukmachera. Nasz ranking bukmacherów pomoże w wyborze tego odpowiedniego. Czym powinna cechować się taka firma bukmacherska? Na pewno musi być całkowicie legalna. Poza tym powinna mieć dobre opinie na swój temat. Warto zatem wybierać zakłady bukmacherskie pod kątem rozmaitych rankingów – przygotowanych przez ekspertów.

Dobrej jakości bukmacher musi oferować także atrakcyjny bonus powitalny. Tak, aby po prostu bez większego problemu powiększyć stan swojego konta. Oczywiście, trzeba czytać wszystkie warunki związane z takimi promocjami. Tak, aby stosunkowo łatwo było uwolnić środki bonusowe. Pamiętaj, że dopiero wtedy te pieniądze będą całkowicie Twoje.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img