Najlepsze promocje aktualnie oferowane przez firmy bukmacherskie

-

Promocje bukmacherskie to bardzo lubiane przez graczy oferty. I nie ma się co temu dziwić. Gdzie są obecnie oferowane najlepsze bonusy dla Klientów, którzy zdecydują się na założenie konta? Oto bardzo często wybierane podmioty bukmacherskie, które w 2022 roku cieszą się sporą popularnością wśród typerów.

promocje bukmacherskie 2022
Najlepsze promocje aktualnie oferowane przez firmy bukmacherskie

Fuksiarz – rzadko spotykany rodzaj cashbacku

Na początek zajmiemy się najmłodszym bukmacherem na naszym rynku zakładów wzajemnych. Nie musisz mieć jednak wątpliwości, co do rejestracji w tym podmiocie. W końcu Fuksiarz jest legalny. Innymi słowy, ta firma bukmacherska posiada odpowiednie dokumenty, które zostały zaakceptowane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. A jak zarejestrujesz się w Fuksiarzu, to będziesz mógł liczyć na wiele atrakcji. M.in. to właśnie ten bukmacher specyficznie rozlicza niektóre spotkania piłkarskie.

O co dokładnie chodzi? Jeśli zagrasz mecz futbolowy z wyselekcjonowanej oferty, to w przypadku prowadzenia dwoma bramkami dany zakład na Twoją ekipę jest rozliczany od razu jako wygrany. I tak naprawdę nie ma już większego znaczenia, jak zakończy się finalnie konkretna potyczka. A przecież wcale nie są to sporadyczne przypadki, że np. gospodarze prowadzą dwoma golami i finalnie remisują albo przegrywają. Ostatnio było tak na Anfield Road. Liverpool FC prowadził już dwoma bramkami z Brighton&Hove Albion, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem oczek. Dodatkowo Fuksiarz oferuje cashback bez końca. Możesz z niego korzystać praktycznie do woli.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Najważniejsze zasady? Osoby odpowiedzialne za ten dział regularnie wystawiają ofertę. Znajdują się zaś w niej spotkania, które są objęte działaniem promocji. Jeśli nie uda Ci się poprawnie wytypować singla, dubla albo taśmy, to otrzymasz zwrot stawki. Ile? To już zależy od liczby wydarzeń na Twoim kuponie solo albo akumulowanym. W przypadku singli możesz otrzymać dokładnie 5% zwrotu. A jak zagrasz na kuponie co najmniej 15 wydarzeń, to w razie porażki połowa pieniędzy trafia znowu do Ciebie.

STS – podwojenie pierwszego depozytu

Możesz także zdecydować się na zarejestrowanie konta w bukmacherze internetowym STS. Nie będziesz tej decyzji żałować, bowiem oferta na start jest atrakcyjna. Ogólnie gracze mają w tym temacie sporo opcji. Możesz wybrać bonus bez depozytu. Na pewno zastanawiasz się, jak z niego skorzystać w praktyce? To prostsze, niż może się wydawać. Trzeba założyć konto na stronie www.STS.pl, a w czasie wpisywania kolejnych danych nie można zapomnieć także o wstukaniu kodu promocyjnego BETONLINE. Tym sposobem możesz otrzymać 29 PLN. Na dobry początek. Dużo typerów od razu decyduje się jednak na wpłacenie depozytu. Jak wykonasz ten krok, to wpłata zostanie podwojona aż do 1200 PLN. Maksymalnie możesz zaś mieć na koncie 2400 PLN, a z taką sumą gra się już o wiele łatwiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj także o warunkach obrotu tym bonusem. Jeśli otrzymasz od bukmachera internetowego STS np. 1000 PLN (po wpłacie w wysokości 1000 PLN), to musisz zagrać za 3000 PLN. Ważne jest to, że tylko kupony wygrane są zaliczane przez bukmachera do obrotu. To nie wszystko. Poza tym musisz zadbać o minimalny kurs wynoszący 1,91.

Trzeba jeszcze jedno podkreślić, STS to najlepiej oceniany bukmacher według typerów ze strony Betonline, serwisu zrzeszającego zawodowych graczy obstawiających na grube stawki.

Jakie promocje przygotowała Fortuna?

Fortuna to niezwykle popularny bukmacher online. Jeśli założysz tam konto, to będziesz mógł typować przeróżne wydarzenia. Oferta jest hojna. Tak samo, jak na co dzień wystawiane kursy. Wiele osób do rejestracji przekonują także promocje powitalne. W tym przypadku także jest kilka ciekawych wariantów. Możesz wybrać bonus bez depozytu. Sprawa jest prosta. Trzeba tylko wpisać kod promocyjny w czasie zakładania konta w tym buku online.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Poza tym Fortuna przygotowała też główną promocję dla swoich użytkowników. Jeśli wpłacisz depozyt, to będziesz uprawniony do skorzystania z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka. Maksymalnie można postawić za 600 PLN. Jeśli przegrasz, to w sumie… nic wielkiego się nie stanie. Wszak nie ryzykujesz na tym zakładzie nawet jednej złotówki.

Etoto – czy warto się zarejestrować?

Wiele promocji dla nowych użytkowników ma także Etoto. Od razu warto jednak wyjaśnić, że ta firma (oraz wszystkie dzisiaj opisywane) potem nie zapomina o swoich Klientach. Lojalni użytkownicy także są co jakiś czas informowani o nowych ofertach specjalnych itd. Jeśli chodzi o Etoto, to ten bukmacher online jest legalny. Śmiało można tam założyć konto. A dużo osób się na to decyduje, bo przecież można zapewnić sobie atrakcyjny bonus na start. Na dzisiaj (warto to jeszcze rzetelnie sprawdzać w momencie rejestracji, bo promocje bukmacherskie często się zmieniają) Etoto oferuje swoim Klientom 200% do 200 PLN. Warto wpłacić tę sumę. Jeśli to bowiem zrobisz, to 200 PLN zamieni się na 600 PLN.

Jakie są natomiast najważniejsze warunki dotyczące obrotu tym bonusem? W ciągu jednego miesiąca gracz musi zagrać za sześciokrotność otrzymanej sumy. Trzeba zatem od razu wziąć się za wykonywanie tego zadania. Do obrotu zaliczane są kupony wygrane oraz przegrane. Pamiętaj, by minimalny kurs łączny (na kuponie solo albo akumulowanym) wynosił co najmniej 2,20.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img