Najlepsze aplikacje mobilne polskich bukmacherów

-

Świat bukmacherski jest obecnie bardzo popularny w naszym kraju. Na typowanie decyduje się coraz więcej kibiców – ich oczekiwania względem bukmacherów są jednak duże. Rynek nauczył ich wymagania ciekawych bonusów promocyjnych, atrakcyjnych kursów, ale też nowoczesnych rozwiązań technologicznych – a operatorzy właściwie się do tego dostosowują. Współcześnie każdy z nich proponuje dostęp do swojej własnej aplikacji mobilnej. Aplikacja aplikacji nie jest jednak równa, a na tle innych wyróżnia się kilka podmiotów. To właśnie na tych najlepszych skupimy się w naszym artykule.

Najlepsze aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Najlepsze aplikacje mobilne legalnych bukmacherów

1. STS – najlepsza bukmacherska aplikacja mobilna na rynku

Star-Typ Sport (STS) jest bukmacherem, który na polskim rynku wypracował sobie pozycję niekwestionowanego lidera. Działa na nim już od prawie ćwierćwiecza, na bieżąco reagując na aktualne zapotrzebowanie rynku zarówno pod kątem oferty, jak i rozwiązań technologicznych. Jego aplikacja mobilna dla wielu może być wzorem do naśladowania – działa bardzo szybko, ale też jest naszpikowana funkcjonalnościami, które w znacznym stopniu ułatwiają życie typera.

STS pozwala na bycie informowanym o wszelkich nowościach w obstawianych i obserwowanych meczach za pośrednictwem błyskawicznych powiadomień push. Daje też możliwość dokonywania bardzo szybkich zakładów, korzystania z wyszukiwarki spotkań (niezwykle przydatnych właśnie na małym ekranie) oraz logowania się za pośrednictwem skanu twarzy czy odcisku palca. Co ważne, aplikacja mobilna umożliwia darmowe oglądanie transmisji sportowych, na które ten bukmacher ma licencję. Wystarczy mieć konto i postawić dowolny zakład.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

2. Fortuna – solidna, czytelna i potężna aplikacja mobilna

Fortuna jest największą rywalką wyżej wspomnianego lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Działa od prawie 25 lat, a swoją aplikację mobilną serwuje w bardzo przyjemnej dla oka oprawie wizualnej, która pozwala bardzo szybko zorientować się we wszystkim, co oferuje. Daje możliwość korzystania ze sprawnie działających powiadomień push, sięgania po historię kuponów (pozwalającą na dokładną ich analizę), ale też do korzystania ze specjalnej oferty kursowej.

Do aplikacji mobilnej Fortuny możemy zalogować się nie tylko w tradycyjny sposób, ale też za pośrednictwem odcisku palca. Apka daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, pozwalając na zakładanie kuponów zaledwie kilkoma stuknięciami w ekran. Jest też zdecydowanie najlepszym miejscem na oglądanie transmisji telewizyjnych – jako jedyna daje bowiem dostęp do transmisji meczów polskiej Ekstraklasy i 1. Ligi.

3. Betclic – czytelność i szybkość działania jego aplikacji

Swoją aplikację Betclic tworzyło z myślą o szybkości jej działania i intuicyjności, przekładając je nade innowacyjność i atrakcyjność wizualną. Aplikacja sprawdza się więc doskonale w rękach osób ceniących sobie minimalizm i proste przedstawienie pełnej oferty tego bukmachera. Choć Betclic nie daje dostępu do transmisji telewizyjnych, oferuje wysokiej jakości match tracker, odzwierciedlający przebieg spotkań w postaci bardzo ciekawych wizualizacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja Betclic pozwala na bardzo szybkie składanie zakładów, ale i błyskawiczne operacje na koncie gotówkowym. Co ważne, wszystkie informacje przedstawia w najlepszych z perspektywy użytkownika miejscach, dając do nich szybki i sprawny dostęp.

4. forBET – aplikacja funkcjonalna i uniwersalna

Choć forBET nie istnieje na rynku od tak długiego czasu, jak wyżej wspomniana „czołówka”, jego aplikacja mobilna zasługuje na pochwałę. Została zaprojektowana w bardzo przyjemny dla oka sposób, a wszystkie dane prezentowane w jej obrębie są uporządkowane. Wyłącznie w jej obrębie możemy skorzystać z opcji cashback, niemożliwej do wykorzystania w przypadku serwisu internetowego tego bukmachera. Aplikacja oczywiście daje dostęp do historii kuponów, powiadomień push oraz pełnej oferty na zakłady przedmeczowe i live.

ewinner bonusy i promocje
Promocje i darmowe bonusy w zakładach eWinner

Aplikacje forBET jest bardzo prosta w obsłudze. Sprawdza się również przy typowaniu spotkań na żywo, wykazując się dużą szybkością i stabilnością działania. Ciekawostką są również dodatkowe bonusy powitalne dla graczy korzystających z aplikacji do obstawiania meczów na telefonie.

5. PZBuk – nowa, ale bardzo dobra aplikacja mobilna

Choć PZBuk na naszym rynku istnieje dopiero niecały rok i w rankingu bukmacherów zajmuje jeszcze niższe pozycje, już teraz ambitnie podchodzi do rywalizacji nawet z „największymi”, również na polu aplikacji mobilnej. Ta pochodząca od niego została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających typerów. Oferuje dostęp do pełnej oferty buka, ale też do takich podstawowych funkcjonalności, jak powiadomienia push, match tracker czy cash-out, który pozwala na wycofanie się z zakładu przed jego rozwiązaniem. PZBuk jako jeden z nielicznych zapewnia też dostęp do specjalnych akcji promocyjnych, skierowanych wyłącznie do osób korzystających z apki.

Co ważne do odnotowania, w obrębie aplikacji mobilnej PZBuk możemy oglądać transmisje sportowe. Obecnie w ich obrębie znajduje się co prawda wyłącznie NBA – najpopularniejsza liga koszykarka w Polsce, jednak można się spodziewać, że oferta będzie się stale poszerzać. Zwłaszcza, że nie stawia przed nami dużych wymagań (wystarczy niepochodząca z bonusu złotówka na wirtualnym koncie).

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img