League of Legends gdzie obstawiać, oferta zakładów i bonusy

-

League of Legends jest jedną z najpopularniejszych gier komputerowych o zapleczu e-sportowym, z miesiąca na miesiąc przyciągającą do siebie rzesze spragnionych emocji fanów. Wraz z nimi idzie zainteresowanie nią w świecie bukmacherskim – stanowi ona coraz ważniejszą część oferty większości polskich bukmacherów. Usługi którego z nich powinniśmy wybrać, aby zyskać na tym jak najwięcej? Jak obstawiać League of Legends, by robić to skutecznie i o czym przy tym pamiętać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem.

5 podstaw w obstawianiu League of Legends

  1. Dogłębna analiza – analiza w League of Legends jest nieco bardziej złożona, bo powinna się skupiać nie tylko na aktualnej sytuacji w tabeli, formie drużyn i poszczególnych zawodników, ale i ich wyborach pod względem postaci (jest ich przeszło 150) i zrozumieniu mocnych oraz słabych stron każdej z nich.
  2. Zrozumienie zasad gry – podstawą w sukcesywnym obstawianiu jest opanowanie zasad League of Legends – kiedy się wygrywa, co trzeba zrobić i jak przebiega rozgrywka? To wszystko możemy przeczytać w osobnych poradnikach. Jeśli jednak mamy taką możliwość, zagrajmy w tę grę – udostępniana jest ona w modelu free to play, więc nie zapłacimy za to ani grosza.
  3. Wybierajmy model „na żywo” – w League of Legends wiele zależy od początkowych faz rozgrywki i formy danego dnia. Łatwiej jest więc typować na żywo, kiedy mamy na to wgląd.
  4. Zapoznawajmy się z typami – choć te w przypadku LoLa ciężej jest znaleźć, szukajmy ich przede wszystkim w studiach przed- i pomeczowych, o których obecność zadbali autorzy gry, a które cechują się ogromnym profesjonalizmem.
  5. Patrzmy na kursy bukmacherskie – podobnie, jak w przypadku bardziej standardowych dyscyplin sportowych, kursy podpowiadają nam, której z opcji bukmacher daje większą szansę na powodzenie (mniejszy kurs to większa szansa). Pamiętajmy, że w League of Legends nie ma remisów – w standardowym modelu mamy więc tylko dwie opcje do wyboru.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zasady League of Legends – które ich elementy mają znaczenie przy typowaniu?

Choć, jak już wcześniej wspomnieliśmy, doskonała znajomość wszystkich zasad League of Legends bardzo przydaje się w obstawianiu, istnieją te zasady, o których powinniśmy pamiętać w szczególności. Należą do nich:

  • Pierwsza krew – jej zdobywca pozyskuje mnóstwo złota i sprawia, że przeciwnik „jest w tyle”.
  • Cele na mapie – ich zdobywanie zapewnia całej drużynie bonusy statystyczne, mające spory wpływ na całą rozgrywkę.
  • Złoto to podstawa – patrzenie na to, ile zawodnicy zdobyli złota pozwoli nam określić, jak duże szanse w grze mają; złoto pozwala im kupować nowe przedmioty i daje możliwość bycia potężniejszymi.
  • Jungler ma ogromne znaczenie – choć nie gra on na żadnej z linii, ma niebagatelny wpływ na każdą z nich – nie bagatelizujmy więc jego roli, zawsze patrząc na to, co robi i jaki wpływ ma na grę innych.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na LoLa

Już przy dokonywaniu bukmachera dla siebie warto zwrócić uwagę na to, że powinniśmy mieć konto u kilku operatorów. Oferta na League of Legends jest u nich tak różna, że lawirowanie między nią w poszukiwaniu jak najlepszych kursów jest bardzo wskazane.

bonus poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

STS

Star-Typ sport wychodzi do swoich użytkowników z bardzo szeroką ofertą, w obrębie której znalazło się miejsce na wydarzenia najpopularniejsze (LEC i LCS), ale też te mniej istotne, bo regionalne (w tym polską Ultraligę). Bukmacher STS na swojej stronie www.sts.pl proponuje bardzo atrakcyjne kursy i możliwość korzystania z wielu akcji promocyjnych, nie tylko tych ściśle związanych z e-sportem. Ofertę na niego prezentuje w sposób czytelny, rozgraniczając ją od tej na klasyczne dyscypliny sportu.

LV Bet

LV Bet to bukmacher, który – podobnie jak STS – rozgranicza swoją ofertę e-sportową od tej standardowej. Stara się pokrywać większość spotkań w obrębie najpopularniejszych rozgrywek League of Legends, na każde z nich dając do wyboru sporo opcji typowania, a także atrakcyjne kursy, wielokrotnie mocno konkurencyjne w stosunku do „większych” zawodników na scenie bukmacherskiej.

Fortuna

Fortuna to bukmacher doświadczony, również w obrębie e-sportu. W związku z tym jego oferta na League of Legends jest kompleksowa i bardzo atrakcyjna pod względem kursów oraz rynków, na których obstawianie możemy się zdecydować. Operator daje nam dostęp do bardzo dobrze działającego programu lojalnościowego, ale też do wielu akcji promocyjnych możliwych do wykorzystania w ofercie e-sportowej oraz do transmisji z oficjalnych kanałów w obrębie swojego serwisu – dzięki temu nie musimy uruchamiać ich w nowym oknie (są darmowe).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img