Jakie promocje przygotowali dla nas bukmacherzy? Przegląd oferty w LV BET i Noblebet

-

Nie da się ukryć, że gracze uwielbiają promocje bukmacherskie. Dzięki nim można mieć bowiem znacznie więcej pieniędzy na swoim koncie. I to tak naprawdę bez wielkiego wysiłku. Dlaczego zaś firmy hazardowe oferują takie promocje? Chcą tym sposobem przyciągnąć do siebie możliwie jak najwięcej nowych userów. W poniższym wpisie dowiesz się, co zostało przygotowane na tym froncie przez LVBET.pl oraz Noblebet.

Bonusy na start w LV BET i Noblebet

Osoby, które zdecydują się na założenie konta na lvbet.pl, na pewno nie będą ani przez jeden moment żałować tej decyzji. Jeśli zaś chodzi o bonusy powitalne, to są tutaj dwie drogi. Możesz zgarnąć opcję bez… dokonywania ani jednego depozytu. Musisz tylko zarejestrować się na lvbet.pl. Dzięki temu otrzymasz 20 PLN. O wiele więcej jest do zainkasowania w tym drugim wariancie. Wszak LV BET oferuje nawet… 3333 PLN. Należy zauważyć, że od pierwszego depozytu można zgarnąć 2000 PLN. Potem (przy kolejnych wpłatach) 1000 PLN i zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN.

Świetna promocja na start czeka także na Klientów noblebet.pl. Wszak nie ma żadnego problemu, by zainkasować nawet 2000 PLN. Jeśli zdecydujesz się na pierwszy depozyt, to otrzymasz bonus 100% do kwoty 1200 PLN. Jak to wygląda dalej? Przy drugim depozycie możesz zainkasować nawet 50% do kwoty 600 PLN. Z kolei trzeci depozyt to okazja na zgarnięcie 100% do 200 PLN na sporty wirtualne.

Promocje na sporty wirtualne w LV BET oraz Noblebet

Możesz także liczyć na hojne bonusy, jeśli lubisz grać sporty wirtualne. Jak to jednak prezentuje się w praktyce? W LV BET obecnie (stan na 22 czerwca 2021 roku) możesz zainkasować nawet 20 PLN bonusu. Co trzeba zrobić? Jeśli w danym tygodniu zagrasz za 100 PLN, to w kolejnym otrzymasz bonus w tej właśnie kwocie. Pieniądze zostaną dopisane do konta w poniedziałek, do godziny 17:00. Pamiętaj, żeby zagrać za 100 PLN. Z kolei kurs minimalny wynosi tutaj 1.50.

Na noblebet.pl też można liczyć na podobną promocję. Jakie są zaś tutaj dokładne warunki? Musisz w danym tygodniu zagrać za minimum 150 PLN na konkretne wydarzenia (minimalny kurs to w tym przypadku 1.75). Dzięki temu zgarniesz w kolejnym tygodniu dodatkowe 25 PLN.

Bonusy, na które warto zwrócić szczególną uwagę!

Okazuje się, że LV BET oferuje dla swoich graczy mnóstwo ciekawych promocji. Możesz np. zgarnąć dodatkowo 50 PLN. Jest to zaś promocja przeznaczona dla wszystkich kibiców klubu żużlowego Unii Leszno. Wystarczy tylko potwierdzić, że kupiłeś karnet na spotkania tego zespołu. Dzięki temu zgarniesz 50 PLN.

Ciekawym rozwiązaniem jest także Królewski BetBuilder. Dzięki temu możesz nie tylko obstawiać zakłady kombinacyjne w obrębie jednej potyczki. Co więcej, firma hazardowa Noblebet oferuje wyjątkowo atrakcyjne kursy. Na skutek tego możesz wygrywać jeszcze większe pieniądze!

Zachęcamy do tego, by być na bieżąco ze wszystkimi promocjami oferowanymi przez LV BET i Noblebet. Warto z nich korzystać, bo dzięki temu gra staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img