Jak działają symulowane gry karciane w STS

-

W ofercie STS są nie tylko klasyczne sporty. Dużo osób obstawia np. przebieg rozgrywek karcianych. Dział Betgames jest zaś bardzo popularny. Jak można z niego skorzystać? Co jest oferowane dla Klientów?

Symulowane gry karciane w STS
Symulowane gry karciane w STS

Na czym polega rozgrywka pokerowa?

Jak wejść do gry? Potrzebna jest STS rejestracja online. Jak już założysz internetowe konto, to będziesz mógł nie tylko np. obstawiać rozmaite wydarzenia sportowe, polityczne, rozrywkowe itp. Aby lepiej się grało, wpisz STS kod promocyjny – w czasie zakładania konta. Dzięki temu otworzysz sobie drzwi do rozmaitych promocji. Chodzi m.in. o zakład bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym ta firma oferuje bonus 1500 PLN (w formie trzech transzy) i 60 PLN (za wykonanie kilku zadań bukmacherskich). Wróćmy jednak do Betgames. Jeśli chodzi o symulowane gry karciane, to szczególnym zainteresowaniem cieszy się właśnie poker. Warto dodać, że nie jest to jednak klasyczna rozgrywka pomiędzy graczami. Tutaj rywalizacja odbywa się z krupierkami.

Gracze mogą obstawiać, jaka „ręka” będzie najsilniejsza (biorąc pod uwagę sześć dostępnych opcji) oraz topowe układy. Kolejnymi etapami są wykładanie trzech kart wspólnych, potem czwartej i piątej. Pomiędzy poszczególnymi fazami można typować to, co się na końcu wydarzy. Na pewno kluczowa jest tutaj znajomość tej rozgrywki. Warto zatem zapoznać się z regulaminem Betgames, jak i tej właśnie konkretnej gry. Aby skutecznie obstawiać, musisz np. wiedzieć, jakie układy są najsilniejsze itd. Co ciekawe, STS oferuje poker z polskimi krupierkami. Możesz zatem nie tylko grać, ale także np. z nimi rozmawiać.

ZOBACZ: Aktualny ranking bukmacherów

Wojna w Betgames

Któż z nas nie grał w tę gierkę? Teraz możesz sprawdzić się w dziale Betgames. Rozgrywka jest banalna. Gracz może obstawić, która karta będzie silniejsza: jego czy krupiera (trzecia opcja to oczywiście tytułowa „Wojna”). Do przewidywania są również karty, które zostaną rozdane. Pod kątem kolorów i wartości.

Pamiętac trzeba, żeby wykorzystać w STS kod promocyjny, który daje nam na poczatek większy bonus powitalny.

Do wyboru jest także Bakarat

Symulowane gry karciane w STS są bardzo uniwersalne. Zainteresowani gracze mogą obstawiać nie tylko przebieg Pokera lub Wojny, ale także Bakarata. Tutaj też można typować wynik rozgrywki pomiędzy graczem i krupierem. Tak samo, jak karty, które zostaną rozdane. Jest zatem naprawdę sporo ciekawych opcji.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img