Hokej na lodzie w ofercie polskich bukmacherów

-

Hokej to dyscyplina, która obfituje w skrajności. W jednych krajach bije rekordy popularności i jest uwielbiana, w innych zaś – kompletnie się o niej nie słyszy. Oczywistym jest, że największym zainteresowaniem cieszy się w krajach północnych, a w Polsce często jest marginalizowana. Tak naprawdę jednak w świecie bukmacherskim spotyka się z dużym uznaniem, również ze strony typerów z naszego kraju. Jak więc ją obstawiać, by odnosić w tym sukcesy? U którego bukmachera to robić, by móc zyskać na tym najwięcej? O tym wszystkim, ale i o wielu innych rzeczach, opowiemy w naszym artykule.

Hokej na lodzie dla początkujących – porady dla typującego

  1. Zawsze analizujmy – powtarzamy to w przypadku każdego ze sportów, powtórzyć musimy jeszcze raz – dobra analiza jest w stanie być zbawienna dla typera. Poznajmy wszystko, co powinniśmy wiedzieć na temat każdej z drużyn, a umożliwi nam to świadome obstawianie.
  2. Znajdźmy sprawdzone źródło informacji – może to nie być łatwe ze względu na małą popularność tego sportu w naszym kraju – dla chcącego jednak nic trudnego, a wiedzy możemy poszukiwać na przykład na zagranicznych serwisach lub polskich grupach dyskusyjnych zrzeszających czy to typerów (takie forum można znaleźć chociażby w obrębie serwisu Internetowego Fortuny), czy też pasjonatów tego sportu.
  3. Nie stawiajmy wyłącznie na najpopularniejszy rynek – w hokeju wcale nie trzeba stawiać na wygraną któregoś z zespołów lub wynik remisowy. W kolejnym fragmencie poradnika przedstawiamy również inne rynki – warto od czasu do czasu po nie sięgnąć.
  4. Znajdźmy dobrego bukmachera – hokej uchodzi za jedną z bardziej niszowych dyscyplin – w związku z tym warto znaleźć bukmachera, który sprosta naszym oczekiwaniom. Najlepiej jest posiadać konta u kilku z nich – pozwoli nam to mieć pewność, że nie przegapimy żadnego spotkania, a przy okazji skorzystamy ze specjalnych bonusów.
  5. Sprawdzamy składy drużyn – hokej jest sportem, który powoduje mnóstwo kontuzji. Jeżeli nie chcemy zostać negatywnie zaskoczeni (na przykład brakiem kluczowego zawodnika w zespole, na którego wygraną stawiamy), zawsze sprawdzajmy składy na bieżąco.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najciekawsze zakłady na hokej na lodzie

Hokej na lodzie można typować na wiele różnych sposobów, niekoniecznie sięgając po te najpopularniejsze (co, jak zresztą powiedzieliśmy już w poradach, jest polecane). Warto zwrócić uwagę na takie rynki, jak:

  • 1X2 – w tym modelu stawiamy na zwycięstwo któregoś z zespołów lub remis (trzy opcje do wyboru);
  • 1,2 – w tej opcji stawiamy wyłącznie na wygraną danego zespołu. Jeżeli dojdzie do remisu, kwota, jaką postawiliśmy na spotkanie ulegnie zwrotowi;
  • wynik tercji – możemy stawiać na każdą z tercji, na które podzielone jest każde spotkanie w obrębie tej dyscypliny sportowej;
  • bramki (poniżej / powyżej) – tutaj stawiamy na ilość bramek, która padnie w spotkaniu – aby było łatwiej, wskazujemy je na podstawie opcji poniżej / powyżej jakiejś wartości;
  • dokładny wynik – w tym modelu stawiamy na dokładny wynik, który nie jest łatwy do przewidzenia, w szczególności biorąc pod uwagę dynamikę całego sportu.
opinie bukmacherskie

Obstawianie hokeja u Polskich bukmacherów ma tę zaletę, że kursy są o wiele wyższe niż u zagranicznych firm, którzy znają się dużo lepiej na tej dyscyplinie.

Typer

forum betonline.net.pl

Hokej na lodzie w ofercie polskich bukmacherów

Hokej nie jest dyscypliną priorytetową dla większości legalnie działających bukmacherów – dlatego też nie warto szukać jej u tych, którzy wciąż mają wiele do nadrobienia w swojej głównej ofercie na najpopularniejsze sporty. Nie oznacza to jednak, że nie mamy gdzie go typować – co więcej, sporo buków umożliwia to na bardzo ciekawych z perspektywy typera warunkach.

bonus poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Hokej na lodzie w ofercie STS

Największy polski bukmacher daje nam dostęp do obstawiania wielu najbardziej liczących się lig hokejowych z całego świata, wiele spośród spotkań udostępniając w modelu przedmeczowym i na żywo. Co ciekawe, bukmacher STS oferuje także dostęp do transmisji na żywo na stronie www.sts.pl, a organizowane przez niego promocje (również te powitalne) związane są również z hokejem.

Hokej na lodzie w ofercie Fortuny

Fortuna to drugi pod względem popularności (przynajmniej na ten moment) polski bukmacher, który hokej traktuje bardzo dobrze. Pokrywany jest w stopniu ligowym i międzynarodowym, a sama Fortuna umożliwia korzystanie z programu lojalnościowego w jego obrębie. Często organizuje też wszelkiego rodzaju akcje promocyjne ukierunkowane wyłącznie na niego.

Hokej na lodzie w ofercie PZBuk

Bukmacher ten jest jednym z tych, którzy swojego czasu bardzo skupiali się właśnie na hokeju, zwłaszcza tym rozwijanym na rodzimym podwórku. W związku z tym jego oferta jest bardzo rozbudowana, a przede wszystkim obfituje w ciekawe bonusy, z których część jest ściśle związana właśnie z tą dyscypliną.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img