Dlaczego Betcris to dobry bukmacher?

-

Wyboru na rynku zakładów wzajemnych nie brakuje. Masz już założone konta tak naprawdę u wszystkich najważniejszych podmiotów bukmacherskich? Dlatego szukasz czegoś innego, by np. zainkasować bonusy na start dla nowych userów? Może zatem warto zainteresować się bukmacherem Betcris? Czy jest to godna polecenia firma bukmacherska? Na jakie promocje można liczyć? Poznaj także kilka istotnych faktów na temat oferty.

dobry bukmacher betcris

Dlaczego warto zainteresować się bukmacherem Betcris?

Szukasz nowych wrażeń? Nie ukrywasz, że fajnie byłoby znaleźć firmę bukmacherską, która zaoferuje Ci porządne usługi i hojne promocje? Warto zatem dokładnie przeczytać wpis na temat tego podmiotu. Firma bukmacherska Betcris przede wszystkim działa legalnie. Jest to relatywnie nowy buk online. Zdajemy sobie sprawę, że pod kątem popularności daleko mu do STS, czy Fortuny. Warto jednak zaznaczyć, że przede wszystkim (dla nowych Klientów) powinna liczyć się jakość usług. A ta jest tutaj na dobrym poziomie.

Warto wspomnieć, że firma bukmacherska Betcris działa w 100% zgodnie z prawem. Informacja o tym aspekcie znajduje się m.in. na stronie głównej tego bukmachera. Za to duży plus. Wszak działanie powinno być przejrzyste i transparentne. W ten sposób żaden nowy Klient nie będzie miał wątpliwości co do legalności danego bukmachera. Co ciekawe, Betcris otrzymał zezwolenie od przedstawiciela Ministerstwa Finansów pod koniec grudnia 2019 roku. Ta firma bukmacherska działa zatem zgodnie z przepisami już grubo ponad dwa lata na rynku zakładów wzajemnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Należy zaznaczyć, że bukmacher Betcris nie ma swoich punktów stacjonarnych. Jeśli zatem chcesz skorzystać z jego oferty, to możesz to zrobić tylko drogą internetową czy w aplikacji mobilnej. Na szczęście zarejestrowanie konta jest szybkie i intuicyjne. Jesteśmy przekonani, że wykonanie tego zadania nie będzie dla nikogo stanowiło żadnego kłopotu (nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie zakładały konta bukmacherskiego).

Nowa promocja oferowana przez firmę bukmacherską Betcris

Jeszcze kilka tygodni temu nowi gracze podmiotu Betcris mogli skorzystać z freebeta (50% nawet do 200 PLN). Ostatnio główna promocja powitalna uległa zmianie. Co może zatem otrzymać osoba, która np. dzisiaj lub jutro zdecyduje się na założenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.Betcris.pl? Na pewno nie jest przypadkowe to, że firma bukmacherska Betcris jest uznawana za tak hojną. Oferowany jest cashback do 500 PLN. Zasady promocji są jasne i czytelne. Aby skorzystać z tego bonusu na start, gracz musi przede wszystkim założyć internetowe konto bukmacherskie (stałe). Następnie trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Będzie się to odbywało np. poprzez rozmaite kanały komunikacji.

nowe promocje w sts online
Aktualna promocja nowych bonusów i promocji w STS

Co dzieje się dalej? Typer zainteresowany cashbackiem do 500 PLN powinien wpłacić premierowy depozyt, a potem zdecydować się na zawarcie pierwszego zakładu. Akceptowane są kupony solo (pojedyncze) oraz akumulowane (składające się minimum z dwóch zdarzeń). Minimalna stawka to 20 PLN. Kurs całkowity powinien zaś wynosić co najmniej 1,80. Gracze, w czasie tworzenia kuponów, mają do wyboru wydarzenia z oferty przedmeczowej oraz live. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, to nie będzie to stanowiło powodu do wielkiego smutku. Szczególnie w przypadku tego bukmachera. W końcu możesz liczyć na cashback. Maksymalna opcja to aż 500 PLN. Dlatego też w Betcris rejestracja jest tak popularna ostatnio, gdyż nie wielu bukmacherów ma tak ciekawe promocje i bonusy na start.

W Betcris możesz grać legalnie… bez płacenia podatku

Niektórzy wahają się przed wyborem legalnych firm bukmacherskich. Nie chcą bowiem płacić wysokich podatków. Pamiętaj jednak, że to jedyna droga, aby obstawiać legalnie. Poza tym z tych podatków każdy korzysta w mniejszym lub większym stopniu. Co ma jeszcze spore znaczenie? W niektórych firmach bukmacherskich są promocje powitalne, dzięki którym możesz obstawiać bez podatku. Dodatkowo wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. Taka oferta obowiązuje zaś aktualnie np. właśnie w Betcris. Codziennie możesz zainkasować nawet 100 PLN w postaci freebeta.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Gracz musi zagrać kupon akumulowany składający się co najmniej z trzech zdarzeń (każda sekcja powinna mieć kurs nie mniejszy od 1,30). Minimalna stawka na kupon ako to zaś 10 PLN. Kiedy Twój kupon okaże się wygrany, możesz odebrać freebet o wartości 100% (wartość zależy od zwrotu zapłaconego podatku od wszystkich zakładów, które spełniają warunki tej promocji). W ciągu jednego dnia możesz maksymalnie zainkasować 100 PLN w ten sposób. Jak zaś wykorzystać zakład bez ryzyka w praktyce? Należy postawić kupon ako (minimum trzy zdarzenia). Kurs każdego z nich powinien wynosić co najmniej 1,30.

Sport, dyscypliny wirtualne, gry karciane – oferta w Betcris jest bogata

W firmie bukmacherskiej Betcris nie brakuje bardzo dużego wyboru, dlatego też w rankingu bukmacherów online ta firma zawsze znajduje się wysoko. Możesz np. obstawiać (przed pierwszym gwizdkiem albo live) rozmaite mecze futbolowe. Do wyboru są generalnie różne dyscypliny. W ofercie znajdują się zakłady długo i przede wszystkim krótkoterminowe. Nie brakuje także typów specjalnych, które niekoniecznie są związane ze sportem. Na co jeszcze można się zdecydować? To e-sport, dyscypliny wirtualne, czy gry karciane.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img