Czy w firmach bukmacherskich naprawdę można zarabiać?

-

To często zadawane pytanie. Też się nad tym wszystkim zastanawiasz? Chcesz założyć konta w najlepszych firmach bukmacherskich, ale nie wiesz, czy tak naprawdę będzie to miało koniec końców sens? Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy na bukmacherce można zarabiać? A może nie ma takiej możliwości? O wszystkim można dowiedzieć się z poniższego artykułu.

zarabianie na bukmacherce
Czy w firmach bukmacherskich naprawdę można zarabiać?

Jest to legalny i jednocześnie uczciwy sposób

Mamy bardzo dobre wiadomości dla osób, które chcą w najbliższym czasie założyć konto w jednej z firm bukmacherskich. To naprawdę jest metoda, dzięki której rzeczywiście można zarabiać pieniądze. Musisz jednak pamiętać o kilku warunkach. Chodzi o to, że trzeba na pewno zdecydować się na profesjonalnych bukmacherów. Wybór bukmachera jest prosty, wybieraj podmioty legalne, które mają odpowiednie papiery na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski.

Na szczęście takich firm aktualnie nie brakuje, a w rankingu bukmacherów mamy już ich kilkunastu. Można zatem swobodnie tam typować. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wpłacać pieniądze i je potem wypłacać. Transakcje finansowe możesz zaś realizować przy pomocy kilku sposobów… Są to konta bankowe, portfele internetowe, karty kredytowe itd. Warto od razu podkreślić, że wybór dobrego bukmachera online to nie tylko szansa na to, by legalnie inwestować pieniądze. Dzięki temu zapewniasz sobie to, że transakcje będą realizowane szybko, bezpiecznie i tanio. Dużo osób zastanawia się, jak to jest z wypłatami. Wybierz legalne firmy bukmacherskie i nie będzie z tym żadnego problemu. Możesz zaś swobodnie zdecydować się na rozmaite podmioty tego właśnie konkretnego typu… Czasami (po zleceniu wypłaty) jest wymagana weryfikacja.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Musisz zatem przesłać skan dowodu osobistego, prawda jazda, paszportu itp. Tego również nie trzeba się obawiać. Jeśli dane podane w trakcie rejestracji były prawdziwe, to ta procedura jest tylko formalnością. Oczywiście, fachowe firmy bukmacherskie dbają o to, by przesłane informacje były przechowywane w należyty, staranny sposób.

Firm bukmacherskich w Polsce jest coraz więcej

Bez większego trudu można zaobserwować, że obecnie powstaje coraz więcej nowoczesnych firm bukmacherskich… Z czego jednak ten fakt wynika? Obecnie jest coraz większy popyt na zakłady bukmacherskie. To bowiem legalny i uczciwy sposób na zarabianie pieniędzy na bukmacherce. Coraz więcej osób to dostrzega. A dla niektórych to jedyna sensowna alternatywa. Kiedyś można było odkładać nawet stosunkowo drobne sumy na lokaty. Teraz ta metoda jest kompletnie nieopłacalna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Banki nie oferują bowiem atrakcyjnych warunków finansowych. Poza tym odsetki są zżerane przez inflację. A sportem w naszym kraju interesuje się wiele osób. Teraz ta wiedza może być wykorzystywana i zamieniana na spore pieniądze. Dodatkowo obecnie można bez żadnego problemu typować rozmaite wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne bez wychodzenia z własnej nieruchomości. Coraz popularniejsi są bowiem bukmacherzy internetowi.

Kto zarabia na bukmacherce, a kto traci?

Czy jednak rzeczywiście, w praktyce, można zarabiać na zakładach bukmacherskich? Statystyki na pierwszy rzut oka mogą zaniepokoić. Dlaczego? Okazuje się, że tylko kilka procent ze wszystkich typerów zarabia. Różne źródła podają, że ta liczba mieści się w przedziale od 1% do 5%. Wśród tych osób są zawodowcy, którzy żyją tylko i wyłącznie z tego. Resztę stanowią osoby, które mają inne źródła utrzymania, a firmy bukmacherskie to dla nich dodatkowy zastrzyk gotówki. Nie jest tak, że tacy gracze zarabiają każdego miesiąca. Czasami mają gorsze momenty. Niemniej jednak w ujęciu rocznym są na dużym lub nawet bardzo dużym plusie. Około połowa wszystkich grających wychodzi mniej więcej na zero. Są to osoby, które raz wygrywają, raz przegrywają. Brak odpowiedniej taktyki i niewłaściwe zarządzanie kapitałem powoduje, że nie mogą systematycznie czerpać zysków z bukmacherki.

betfan zakłady bukmacherskie
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Betfan

Dlaczego ta sytuacja nie ulega zmianie? Takim graczom brakuje umiejętności, a także samodyscypliny. Pozostali dokładają do interesu. Niestety, większość graczy typuje… bez sensu. Często grają taśmy składające się nawet z kilkudziesięciu zdarzeń. Nierzadko gracze obstawiają spotkania bez żadnej analizy itd. Takie osoby nie stosują żadnej strategii i nie wprowadzają w życie zaplanowanego, przemyślanego sposobu zarządzania budżetem.

Czy te statystyki powinny zaniepokoić?

Z powyższego akapitu wynika, że tylko kilka procent typerów regularnie zarabia. Większość czytelników pewnie się tym faktem rozczarowała. Paradoksalnie jednak wcale nie jest to taka zła sytuacja. Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli masz już teraz sporo wiedzy (i będziesz chciał poszerzać swoje umiejętności), chcesz grać rozsądnie i w sposób zorganizowany, to możesz znaleźć się w elitarnej grupie. Gdyby zaś większość wygrywała, to firmom bukmacherskim nie opłacałoby się prowadzić takiego biznesu. Marże byłyby dużo większe, bonusy sporo mniejsze itd.

Niektóre podmioty zamknęłyby zaś swoje działalności. I tym sposobem nie byłoby możliwości na jakikolwiek zarobek. A jeśli dużo użytkowników przegrywa, to firmy bukmacherskie mogą pozwolić sobie, żeby wypłacać bez trudu pieniądze typerom wygrywającym. Takich graczy jest mniej, ale to nie znaczy, że Ty nie znajdziesz się w tej grupie. Musisz jednak grać i myśleć jak prawdziwy zawodowiec.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img