Betbuilder – czym jest i jak z niego skorzystać?

-

Bukmacherzy online stale starają się znajdować rozwiązania zwiększające komfort obstawiania czy uatrakcyjniające ich własną ofertę z punktu widzenia obstawiającego. Jednym z tych najświeższych jest tak zwany Betbuilder, zwany także kreatorem zakładów. Czym on tak właściwie jest, jak działa i w jaki sposób wykorzystać go na swoją korzyść? O tym powiemy w dzisiejszym wpisie.

co to jest betbuilder
Betbuilder – czym jest i jak z niego skorzystać?

Czym jest Betbuilder w zakładach bukmacherskich?

Mianem kreatora zakładów określamy takie narzędzie, za pośrednictwem którego bukmacher pozwala na tworzenie własnych kombinacji zakładów w obrębie jednego i tego samego spotkania. Zasady działania przypominają tworzenie kuponów akumulacyjnych – z tym jednak, że tutaj bierze się pod uwagę różne rynki na to samo spotkanie. Ma się też do dyspozycji wiele nowych opcji, niedostępnych w standardowej ofercie. Założenia usługi są proste – ma ona pozwalać klientowi na maksymalizację wygranych (ale i ryzyka, oczywiście). Na dokładnie takich samych zasadach, jak przy tworzeniu kuponu AKO i z podobnym sposobem liczenia kursów.

Kreatory zakładów przybierają u bukmacherów różną nazwę – u każdego jednak działają w bardzo podobny sposób (choć różnią się graficznie, oczywiście). Aktualnie w ramach tej usługi króluje piłka nożna (czemu nie ma co się dziwić), jednak wraz z kolejnymi miesiącami oferta jest konsekwentnie poszerzana, a i nowi bukmacherzy w Polsce dołączają do grona tych, którzy pozwalają na budowanie własnych zakładów wieloselektywnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak dokładnie działa Betbuilder u bukmacherów?

Schemat działania usługi Betbuilder nie należy do najtrudniejszych. Aby z niej skorzystać (a zatem zawrzeć kupon), należy oczywiście zarejestrować się i zalogować u bukmachera. Sam proces tworzenia jednak jest dostępny również dla osób niezalogowanych – z tym jednak, że nie będą one mogły przejść do właściwej realizacji zakładu.

  1. Znajdujemy spotkanie z dostępną opcją Betbuildera – różni bukmacherzy w różny sposób informują o jej obecności. W Fortunie na przykład obok nazwy spotkania możemy znaleźć plakietkę Betbuilder, przenoszącą bezpośrednio do usługi.
  2. Przyglądamy się dokładnie rynkom, które mamy do wyboru – tutaj również mamy do czynienia z wieloma różnymi formami ich przedstawienia. W Fortunie na przykład model jest bardzo intuicyjny, a rynki – podzielone na zakładki PopularneMeczDrużyny i Zawodnicy. W każdej z nich zostały zamknięte rynki dotyczące tych właśnie elementom.
  3. Wybieramy interesujący nas rynek, a następnie podajemy jego szczegóły. Jeśli na przykład wybraliśmy opcję Ile będzie goli zawodnika?, najpierw będziemy musieli wskazać zawodnika, o którym mowa, a następnie ilość bramek, jakie strzeli.
  4. Rynek ten zostanie dodany do Betbuildera (ale nie do kuponu – aby ten powstał, konieczne jest dodanie przynajmniej dwóch rynków) – w dokładnie taki sam sposób dodajemy kolejne.
  5. Gdy zakład będzie już gotowy, dodajemy go do kuponu – dopiero na tym etapie ustalimy naszą stawkę. Oczywiście podgląd kursu jest widoczny na bieżąco, po dodawaniu każdego kolejnego zdarzenia.
superbet obstawianie online
Zakłady bukmacherskie Superbet – Bonus z kodem: BETONLINE

Pamiętajmy, że schemat ten może się delikatnie różnić – w zależności od bukmachera, którego wybraliśmy. Dzięki Betbuilderowi możemy więc postawić przykładowy kupon zakładający, że:

W meczu Rosja – Polska eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze Robert Lewandowski strzeli jedną bramkę (1 zdarzenie), a spotkanie wygra Polska (2 zdarzenie). W czasie meczu zaś podyktowanych zostanie więcej niż 5 rzutów rożnych (3 zdarzenie).

Zalety korzystania z Betbuildera

Jedną z największych korzyści związanych z korzystaniem z usługi Betbuilder jest fakt, że możemy w niej zawierać kupony wielokrotne na to samo spotkanie (nie jest to możliwe przy obstawianiu kuponów AKO). Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż dzięki temu unikamy konieczności analizowania kilku różnych meczów. Wystarczy, że przygotujemy się do jednego meczu, a następnie wybierzemy te opcje, których będziemy najbardziej pewni.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Betbuilder to usługa, która w znaczący sposób poprawia emocje płynące z oglądania i obstawiania zakładów sportowych (oczekuje się kilku różnych zdarzeń, a nie jednego). Przede wszystkim jednak pozwala zwiększyć potencjalną wygraną, bez znaczącego skoku jeżeli chodzi o ryzyko. Obstawianie za jej pośrednictwem pozwala też typującym (zwłaszcza tym początkującym, dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z zakładami) zrozumieć, że nie każdy zakład musi wskazywać na drużynę, która zwycięży, a obstawiać można również mniej standardowe rynki. Często po znacznie większych kursach. Betbuilder angażuje i zmusza do analizy. Można więc powiedzieć, że promuje lepsze przygotowywania się do meczów. W towarzystwie statystyk, jest więc czymś naprawdę godnym uwagi.

Bukmacherzy online z Betbuilderem w ofercie

Betbuilder jest wciąż jedną z tych funkcjonalności, które na polskim rynku raczkują. W związku z tym nie wszyscy legalni bukmacherzy posiadają go w swojej ofercie, a szkoda bo w rankingu bukmacherów na pewno zdobyliby o jeden punkt więcej. Ci z koeli, którzy go udostępniają wciąż starają się go ulepszyć i dopracować. U kogo zatem możemy z niego korzystać?

  • Fortuna usługę Betbuilder wprowadziła do swojej oferty stosunkowo niedawno i choć aktualnie skupia się w niej wyłącznie na najpopularniejszych rynkach, stale stara się ją rozwijać i udoskonalać. Faktem jest, że przygotowała ona ją w sposób bardzo intuicyjny. Początkującemu użytkownikowi eFortuna online łatwo może być się w niej odnaleźć. Działa szybko, sprawnie i bezproblemowo, dając nam możliwość tworzenia zakładów z wieloma różnymi kombinacjami rynków.
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • Noblebet był jednym z tych bukmacherów, którzy jako pierwsi wprowadzali do swojej oferty możliwość korzystania z Betbuildera. Obecnie posiada jedną z najszerszych ofert na rynku właśnie w jego kontekście. Lwia jej część tyczy się piłki nożnej, choć swoje zakłady można kreować również wtedy, gdy chce się obstawić hokej, koszykówkę lub futbol amerykański.
  • LVBet usługę kreatora nazwał Player bets. Stale dba o różnorodność w jej obrębie i stara się, by jego klienci mieli w niej wybór. Zamiast pokazywać opcję budowania zakładu bezpośrednio na karcie konkretnego spotkania, całość prezentuje w formie osobnej „aplikacji”. Potężnej i bardzo wszechstronnej.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img